Послуги

Ми пропонуємо планування проекту і аналіз вимог, дизайн інтерфейсу, каркасну і веб-або мобільну розробку, тестування, впровадження і підтримку. Ми пропонуємо єдиний пункт обслуговування для всіх ваших вимог.

Веб - розробка

Ми створюємо сучасні та елегантні адаптивні веб-сайти та веб-системи, що вимагають вище середньої продуктивності та масштабованості.

Проекти

Мобільні додатки

Розробники і дизайнери працюють разом, щоб побудувати native iOS і Android додатки. Це означає, що додатки виглядають і працюють правильно.

Проекти

UX і дизайн

Наша розробка зосереджена на UI і UX. У нас є унікальний підхід до вайрфреймів вони анімовані і надзвичайно деталізовані.

Проекти

Digital стратегія

Ми допоможемо вам визначити вашу фірмову ідентичність і застосувати найбільш ефективні індивідуальні тактики цифрового маркетингу, включаючи digital кампанії, контент-маркетинг і стратегію соціальних мереж для підвищення доходів в інтернеті

Проекти

Рішення

eCommerce

Ми є основним постачальником Ulmart - найбільшої e-commerce компанії в Росії. Ми створили дизайн і розробили ZZZ; місце, де можна купити свіжі продукти в інтернеті. Ми зіткнулися з усіма можливими темами, пов'язаними з e-commerce : склад, платежі, профілювання клієнтів, elasticsearch, масштабованість, маркетингові кампанії, інтеграції, повернення коштів, програми лояльності та багато іншого.

Проекти

Телекомунікаціїї

Ми є прямими постачальниками Vodafone, Vimplecom, Teliasonera, Lebara та інших телекомунікаційних компаній. Ми створюємо сайти самообслуговування і мобільні додатки - продукти, орієнтовані на споживача. Наші менеджери проектів, як правило, працюють на місці і мають великі знання в цій галузі.

Проекти

Startup

Наша команда експертів працює з підприємцями для розвитку їх стартап-бізнес-ідей. Дуже часто ми створюємо MVP разом з клієнтом, а потім продовжуємо підтримувати його після того, як він стає успішним.

Проекти

Фінанси

Ми працювали з такими клієнтами, як Bloomberg, Danske Bank, TradePMR та іншими, щоб надати кращі рішення, відповідні стандартам бренду корпоративних фінансів і поєднали його з сучасними технологічними тенденціями і творчістю.

Проекти

Засоби масової інформації

Ми створили дизайн і розробили UX оптимізовані веб-сайти та мобільні додатки для найбільших новинних порталів, які використовуються щодня, а також створили мобільні додатки для спеціальних заходів, які дозволяють користувачам планувати свій власний календар і знаходити всю необхідну інформацію.

Проекти

Уряд

Литовські урядові установи довіряють нам за наші можливості щодо впровадження маштабних спеціальних технічних вимог і створення UX і UI дружнього програмного забезпечення, а також реалізації кампаній digital стратегій.

Проекти

Технології

  • .NET
  • Symfony
  • AngularJS
  • ReactJS
  • iOS
  • Android
  • Sketch
  • Axure